وقایع و تحولات

تحقق صلح نیازمند پیگیری و تلاش برای اجرای عدالت از سوی آحاد بشر در تمام حوزه های زندگی انسانی می باشد.

گفت و گو

زامورا اسرائیل را غده ای سرطانی در دنیای امروز می داند که حتی امریکا نیز توسط آنها به گروگان گرفته شده است.

مقاله

کشورهای جهان سوم نمی توانند با استفاده از روش کشورهای سرمایه داری به عدالت اجتماعی برسند، زیرا بانیان طرحها نتوانسته اند

نبیل رجب: مبارزه مسالمت آمیز را تا تحقق عدالت اجتماعی ادامه می‌دهم

نبیل رجب: مبارزات مسالمت آمیزم را با همه فرزندان ملتم، به منظور دستیابی به آزادی، دموکراسی و تحقق عدالت اجتماعی ادامه می‌دهم.

رئیس مرکز حقوق بشر بحرین پس از آزادی از بازداشتگاه‌های منامه تاکید که مبارزات مسالمت آمیز خود را به همراه ملت این کشور تا دستیابی به آزادی، دموکراسی و تحقق عدالت ادامه می‌دهد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،‌»نبیل رجب» که روز گذشته به قید وثیقه از زندان‌های نظام بحرین آزاد شده بود ، با انتشار مطلبی در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» تاکید کرد: پس از اینکه قاضی به بنده اطلاع داد که ممنوع السفر نیستم، دادگاه بحرین از این حکم برگشته و موضوع ممنوعیت سفر را بر من تحمیل کرد و در ساعت‌های پایانی روز گذشته این موضوع را برای روزنامه‌ها ارسال کرد.

وی افزود: مبارزات مسالمت آمیزم را با همه فرزندان ملتم، به منظور دستیابی به آزادی، دموکراسی و تحقق عدالت اجتماعی ادامه می‌دهم.

فعاليت‌ها و دیدگاه‌ها

انجمن با برگزاری یک نشست تخصصی با موضوع«بررسی علل ناپایداری صلح در جهان امروز» در دانشکده علوم انسانی کار خود را آغاز کرد که این پنل با استقبال خوبی مواجه شد

نشست‌ها و کنفرانس‌ها

انجمن بین المللی دیدبان عدالت سومین نشست از سلسله نشست های علمی تخصصی گفتمان عدالت را با موضوع قراردادهای جدید نفتی و برخورد ناعادلانه با شرکت های ایرانی برگزار می کند

گزارش

ارتقاء جامع صلح دوست و فراگیر برای توسعه پایدار، فراهم کردن دسترسی به عدالت برای همه و برپاداشتن موسسات موثر، پاسخگو و فراگیر در همه سطوح آرمان شانزدهم از آرمان های توسعه پایدار می باشد.